Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Huntix avatar Huntix 0 Точки

[Exercise] Задача за сортиране в намаляващ ред

Здравейте, stuck-нах на задача от книгата : " Въведение в програмирането със C#".Задачата е 4-та от стр.213 ,трябва да се сортират 3 реални числа в намаляващ ред. Ето до къде стигнах аз : 

Нарушена точка 12 от Правилата.

Много ще съм благодарен за съвет и за това какво съм пропуснал.

Благодаря предварително!

0
Programming Basics 23/10/2015 19:30:03
iMitaka avatar iMitaka 48 Точки
Best Answer

Здравей! smiley

Ето едно мое решение, което да прегледаш и да си сравниш с твоето, задачката съм я решил само с условни конструкции понеже видях, че задачата е от нея тема и предполагам не си запознат с материята по напред:

http://pastebin.com/Gya9dsAF

0
Huntix avatar Huntix 0 Точки

Много благодаря!

0
Huntix avatar Huntix 0 Точки

Много благодаря!

0
Huntix avatar Huntix 0 Точки

Много благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.