Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

remote87 avatar remote87 121 Точки

Test program - Month Salary

Здравейте, колеги!

Започнах да си пиша една програмка ( конзолно приложение ) на С# и май стигнах до някъде. Някой може ли да ми помогне за края. Искам тотала да питам потребителя, дали иска да разпечата резултата и ако да съответно да ми кажете, как да го направя - искам да излиза резултата в екселска таблица. Опитах се сам, но малко ми е неясно, как трябва да стане.

 

Ето кода:

http://pastebin.com/LPAywyyD

 

Ще съм благодарен на всякаква помощ. Разгледах разни варианти в нета, но май трябва да си мина през бази данни, че тогава да питам, как става този фокус :)

1
Общи приказки
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Не съм правил това със C#, но до колкото виждам API-то не е особено трудно

http://csharp.net-informations.com/excel/csharp-create-excel.htm

Всмисъл явно има някаква матрица, която се казва Cells[r,c]. Просто пълниш някакви клетки с информация и сейваш. Кои клетки ще напълниш вече е твоя работа.

1
remote87 avatar remote87 121 Точки

Благодаря много, RoYaL!

Ще се опитам да го подкарам, ако успея ще го постна :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.