Loading...
D.Bogoev avatar D.Bogoev 3 Точки

[Homework]C# Basics - Math-for-Developers - Problem {2} - Some Fibonacci Primes - Въпрос за направена проверка на домашно

Започнах курса Programming Basics - октомври 2015. Преди седмица качих първото си домашно. Днес получих отговор, че втора задача ми е грешна, а с другите съм се справил отлично. Свалих каченият файл за да проверя къде ми е грешката, но такава не намирам. Става дума за задачата с числата на фибоначи - 24-то, 101-то и 251-во. Направих проверка отново в интернет и числата които намерих са отново същите който съм качил в домашното:

24th Fibonacci number = 46368

101st Fibonacci number = 573147844013817084101

251st Fibonacci number = 12776523572924732586037033894655031898659556447352249

Не мога да намеря грешка, за това ще съм благодарен ако някой ми я посочи и да се поправя.

Благодаря предварително и се извинявам ако въпросът ми не е в точният раздел!

Поздрави Даниел Богоев!

Тагове:
1
Programming Basics
a.beshovishki avatar a.beshovishki 79 Точки

Простите числа започват от 2,  просто число се нарича всяко естествено число, по-голямо от 1, което има точно два естествени делителя — 1 и самото себе си.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.