Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Galvaneyes avatar Galvaneyes 4 Точки

Предложение за по-късен час за провеждане на изпитите.

    Привет,  колеги, първо искам да се извиня, ако има друга подобна тема ( аз лично не открих ) .Второ искам да ви попитам, какво бихте казали, ако изпитите които провеждаме бъдат с малко по-късен час*. Въпросът ми е както към колегите, които в момента са обучават, така и към ръководството.

    Една от причините да предложа това е, че не малка част от хората им е необходимо време докато влязат в кондиция сутрин**. Другата причина е, че залите така или иначе са свободни през целият ден.

    Според мен с провеждането на изпитите по-късно, студентите биха се представили по-добре.

     Моля, колегите които видят и прочетът предложението, нека да оставят някакъв коментар, било то в подкрепа или против  (моля без хейт - знам, че това ни е вродено, но нека се противопоставим на природата си :) ).

 

* под малко по-късно имам в предвид, изпитите които са от 9:00ч. да бъдат в 10:00ч.,разбира се, когато графикът на залите го позволя. Правя тази вметка, за хората, които си мислят, че под малко по-късно визирам 12ч/14ч или друг час следобед.

 

** или пък са от провинцията и им се налага да стават доста по рано от хората от София.

2
Въпроси за SoftUni 04/11/2015 22:18:38
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

Както може би знаеш, неделя е определен за ден, в който ще се провеждат приемните. Целта, изпитът да е от 9:00 или 10:00 часа, а не от 14:00 часа, е да има повече свободни слотове, било то за втора група за изпит, workshop, групите на менторите и т.н.

От друга страна провеждаме и изпит през делничните дни (по-специално за поправителната сесия). Лекциите в СофтУни са предимно вечерни, но имаме и дневни (14:00 до 18:00 часа). Затова трябва да се съобразяваме и с този фактор.

3
Galvaneyes avatar Galvaneyes 4 Точки

Алекс, здравей, благодаря и за твойто включване в темата, както и за коментара ти. 

Искам отново да отбележа,че предложението ми е за 1 час по-късно, а не за 3-4-5 часа по-късно. Не знам защо всички по default решихте, че говоря изпитите да бъдат от 12ч., 14ч. и т.н. Идеята ми е тези, които са от 9:00ч. да се изместят в 10:00ч, за случаите в които има само по една група. Когато има 2 групи ( 1-ра група(сутрин) и 2-ра група (следобед) ) е разбираемо началният час да е от 9:00 за едната група и 16:00 за другата.

Благодаря ви за вниманието.

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.