Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alex897 avatar alex897 0 Точки

Проблем с Windows 10

Здравейте лаптопа ми е HP процесор i5 6 GB RAM  мисля че е 600 или 700 GB Diska но от време на време когато си прецени почва да става бавен и загрява като погледна в task managera Disk Usage  е 90/100% дори  да не сам отворил нищо първо беше win 8.1  upgradenah го до win 10  и проблема пак си стоеше  напвавих  Factory Reset  и сега пак  от време на време става100 %  disk usage  някой знае ли как мога да го оправя или защо го прави  в интернет намерих доста подобни проблеми но не намерих решение. :)

 тези обикновено дига процентите

-   svchost.exe Service Host: Local System

-   svchost.exe wsappx

Тагове:
-1
Общи приказки 02/11/2015 21:15:32
dgp_82 avatar dgp_82 19 Точки

Аз имах подобен проблем и той беше заради "Relevant Knowledge" , което така и не разбрах дали е вирус или не е но в момента в който решиш да сърфираш това нещо автоматично се задейства. Това отвратително нещо следи всяка твоя стъпка в интернет с цел research. Триеш го и заработва нормално.

Виж си и антивирусната.

Дано съм успял да ти помогна

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.