Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

b0yank avatar b0yank 6 Точки

Група А и Б за онлайн форма на обучение - Object Oriented Programming курс ноември 2015

Здравейте,

Получих имейл с линк да избера група - А или Б за курса по обектно ориентирано програмиране. Когато отворих линка, обаче, видях надписа "Не сте записан/а в присъствена форма за този курс". Това означава ли, че за записаните в онлайн форма няма разлика в групите?

Тагове:
2
Въпроси за SoftUni
bebbo avatar bebbo 6 Точки

Само за присъствени е . Аз влязох и ми изписа , че не съм записан за присъствена форма за този курс.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.