Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dngeorgiev avatar dngeorgiev 0 Точки

[Стипендии след Ниво #0] Онлайн форма на обучение

Здравейте!

Поздравления за изпита, в сравнение с предишните мисля, че наистина беше по-лесен и въпреки отнетите 3 часа, за да получа 20те ми нужни точки за максималния брой точки от 5та задача, успях да се наредя сред "първенците". Следователно, получих e-mail относно кандидатстване за стипендия.

От тук идва и въпросът ми, понеже съм онлайн форма на обучение и нямам възможности за присъствие за асистиране и помагане (а толкова много ми се иска, това ще е навярно голямото удоволствие), има ли някакъв друг начин да се възползвам от максималния брой точки, които получих?

Надявам се, че съм формулирал въпросът си правилно.

П.С. И тъй като в писмото, което получих, пише да "изчакам със заплащането на таксата за модула", има ли нужда да го правя, ако не мога да използвам привилегията си за стипендия?

Благодаря предварително за отговорите!

Поздрави!

0
Въпроси за SoftUni
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Стипендиите се предоставят само на присъствени студенти. Освен това се очаква стипендиантите да се включват по-активно. Ако си онлайн няма как да получиш стипендия, а изчакването с плащането е само за хората, които ще кандидатстват за стипендия.

1
dngeorgiev avatar dngeorgiev 0 Точки

Тоест ми остава само да се хваля, че съм изкарал 500 точки на изпита? Не че имам проблем да си платя, просто исках да попитам, все пак като имам възможност за стипендия и съм запознат с условията, реших да разбера и нещо повече. Благодаря за бързия отговор!

Поздрави!

0
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

Fillkolev можеш ли да ми кажеш, ако съм онлайн студент в basic и на изпита изкарам 100%, след което се запиша присъствено и кандидатсвам за стипендия има ли вероятност да ме изберат.

0
agoranov avatar agoranov 12 Точки

Краткият отговор е ДА. Ако изкараш успешно Basic модулът онлайн, ти може да се запишеш присъствено в следващият модул. И ако си изкарал необходиият брой точки на изпита (485 или повече) ще ти предложaт да кандидатстваш за стипендия.

Успех занапред.

1
12/04/2016 10:51:41
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.