Loading...
AsenArolski avatar AsenArolski 2 Точки

За тези които учат online

Искам да попитам, за хората които следят курса online, как става комбинирането в отбори, как въобще ще се организира екипната работа ?
Гледах лекцията, но за online потребителите нищо не се спомена ?

Ще бъда много благодарен да ми обясните, за да мога да участвам активно в курса.
Благодаря предварително и се извинявам ако има отговор на тези въпроси - не намерих във форума.
Благодаря !

Тагове:
2
UX Design
velio84 avatar velio84 241 Точки

Здрасти,

виж закачената тема:

https://softuni.bg/forum/7303/crash-course-in-ux-otbori

Гледам, че доста хора, които са онлайн са се писали като "Team Of One".

Можеш да направиш същото или да се запишеш към друг отбор (към момента аз съм писал последен и съм ок да работя и с други хора, ако има мераклии).

0
14/11/2015 22:48:33
asyamincheva avatar asyamincheva 20 Точки

Можем ли сами да си изберем темата, по която ще работим от изброените в списъка?

0
velio84 avatar velio84 241 Точки

В другата тема лекторите бяха писали, че днес вечерта ще минат през отборите и ще зададат тем - т.е. не си избираме сами какво да правим. 

1
AsenArolski avatar AsenArolski 2 Точки

Аз съм front-end и web designer, и за мен ще е удоволствие да си направим отбор - напишете ми някакви контакти, за да можем да поддържаме връзка. 

Facebook - Асен Аролски
mail - asenarolski@yahoo.com

0
15/11/2015 15:36:33
GalNyagolova avatar GalNyagolova 1 Точки

Привет!

Аз се записах за курса онлайн с малко закъснение и си търся съотборници.

В случай, че някой друг също си търси "другарче", ще се радвма да пише :)

Гала

 

1
iedimitrov avatar iedimitrov 1 Точки

Здравей,

"Blue Lotus" е името на моя отбор, вчера ми зададоха и тема.

enlightened https://softuni.bg/forum/7303/3/crash-course-in-ux-otbori#answer-21602

Ако е окей за организаторите и имаш желание, може да си присаидениш към моя отбор. Предполагам, че ще се наложи да пишем и тук - https://softuni.bg/forum/7303/Crash-Course-in-UX-otbori

Иван

0
17/11/2015 18:35:51
GalNyagolova avatar GalNyagolova 1 Точки

Супер, с удоволствие ще се присъединя! :)

Аз ли да пиша в темата за отборите? Да разменим контакти?

Гала

0
GalNyagolova avatar GalNyagolova 1 Точки

Привет, 

Писах, че сме присъеднявам към твоя отбор :)

Гала

0
iedimitrov avatar iedimitrov 1 Точки

Окей :)

Скайпа ми е cloudskyhigh. 

Иван

 

 

0
plamen.yankov.3 avatar plamen.yankov.3 0 Точки

Здравейте, има ли място за още един мераклия?

0
iedimitrov avatar iedimitrov 1 Точки

Здравей,

добре дошъл си в отбора :)

Ако искаш ме добави в скайп, да разменим повече инфо.

Иван

0
MiroslavTonev avatar MiroslavTonev 3 Точки

Добре, ако цъкна бутона че съм съгласен за екипен проект, то ще ме разпредели в рандом група ли, пък другия вариант е от форума да се събера с някой и от другата тема направо да се запиша. Така ли да го разбира. Питам защото се изненадах и аз с това ООП и докат се усетя 4 дена минали. Онлайн форма съм и мисля да взема участие в екипната работа.

0
iozzilina avatar iozzilina 22 Точки

На някой да му трябва още един съотборник? Ще се дадвам ако можем да работим заедно! Ако сте от Пазарджик, бонус да можем да работим и на място!

0
22/11/2015 14:20:26
MiroslavTonev avatar MiroslavTonev 3 Точки

Здравей, още все още ли си търсиш, ако да пиши едно съобщение на mirotonev@gmail.com, ако не да цъкам бутона, че е до утре срока.

0
Exten avatar Exten 4 Точки

Колеги, как става записването с тия цъкания, ако цъкна че съм съгалсен да се запиша, какво се случва ? Да не би случайно да цъкна съгласен съм и да трябва да пътувам до София ? :)

0
MiroslavTonev avatar MiroslavTonev 3 Точки

до колкото знам системата от другата академия (която все пак е мислена от същите хора) слага хора с различни резултати на база последния изпит, с идеята да си помагат. Предполагам и тук е така. Аз обаче тъй като съм онлайн, предполагам като теб, няма да мога да се срещам лично да  обсъждаме проекта и правим. Затова май по- хубаво от таз тема и в другата да се запишем като отбори.

0
ygermanov avatar ygermanov 2 Точки

Здравейте на всички, тъй като гледам че доста хора са писали тука че търсят групи, реших и аз да направя същото :) Ако случайно някоя група се нуждае от 1 човек :) За съжаление съм онлайн форма и до София няма да имам възможност да идвам, но връзката със Скайп или подобни приложения е винаги активана :) Можете да ме намерите по Скайп-а зададен в профила.

0
22/11/2015 18:14:36
iozzilina avatar iozzilina 22 Точки

Skypa не ти работи. който иска да е в моя отбор да ми пише на iova_dineva@yahoo.com

Задала съм за участите и очаквам тема.

Йова

 

0
iozzilina avatar iozzilina 22 Точки

Това не е Форум за ООП.... а за UX.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.