Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

krisitown avatar krisitown 45 Точки

Мнения/Впечатления от изпита на 15.11 по Java

Интересно ми е какво мислят колегите за изпита по Java днес. Как ви се сториха задачите? 

На мен лично главното впечатление ми е: http://i.imgur.com/5lj7oa3.jpg

Но сериозно, според мен задачите бяха добре на трудност, може би 1вата беше доста лесна, но последната до някъде компенсира за това.

 

EDIT: Също така искам да попитам, кога г/д може да очакваме оценките си за курса?

2
Java Advanced 19/11/2015 11:41:44
supersane avatar supersane 234 Точки

1ва задача беше елементарна.

2ра беше също лесна, отне ми повечко време да направя регекса, защото до сега не бях решавал задача с регекс, който да мачва отделни групи.

3та може би беше най-трудната за мен, като цяло матриците са ми слабост, дори я слагам по-трудна от Retake(Heigan Dance).

4та си имаше своите особености, в сравнение с други 4-ти задачи, които решавах за подготовка, по-принцип 4тите задачи от подготовките ми бяха любими, тук обаче освен, че вложените структури бяха повече, на място в изпита се научих, как да си направя мой Comparator, и да го използвам за да сортирам по два начина едновременно. 

Като цяло съм доволен, изпита беше адекватен, не прекалено лесен, не и като онзи с драконите, според мен беше добре балансиран. И характерно за изпит в софтуни, винаги се научават нови неща по време на изпит като си на зор. :D

5
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.