Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bbakev avatar bbakev 3 Точки

Въпрос относно записване на модул Fundamental Level

Здравейте,

 

Имам въпрос относно записването на модула Fundamental Level. Тъй като съм един от хората, който има резултат от изпита достатъчен за стипендия получих писмо как да кандидатствам за нея. Притесняваме фактът, че последният срок за записване на Fundamental Level е 16 ноември 2015 г., но не мога да се запиша, ако не избера начин на плащане. В същото време в писмото за стипендията пише: "За теб крайният срок за плащане на нивото е удължен до  30 ноември 2015 година." Това означава ли, че това е и крайният срок за записване на курса? Защото се хващам за написаното от Вас буквално - "срок за плащане", а не пише срок за записване на курса. Страхувам се да не изпусна срока за записване. Какво трябва да направя? И ако срокът за записване също е до 30 ноември мога ли да посещавам курса от 16 ноември и как ще са запиша за група, тъй като работя нямам друг вариант освен късните лекции?

 

Благодаря предварително за помощта!

 

С уважение,

Божидар Бакев

3
Въпроси за SoftUni
Head16 avatar Head16 2 Точки

Здравей,

Записването става, когато платиш. Няма място за притеснения. 

Поздрави,
​Стоян 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.