Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bgnightwish avatar bgnightwish 6 Точки

[Homework] OOP - Defining Classes - Ноември 2015

Здравейте, нека споделяме решенията от домашното за първата лекция по ООП, в тази тема,

Предполагам за всички ще бъде удобно да има тема в която да споделяме и задаваме въпроси.

Ето и моето домашно smiley

01: Persons

02: Laptop Shop

03: PC Catalog

 

Тагове:
5
C# OOP Basics 23/11/2015 23:23:34
cap7ainjack avatar cap7ainjack 20 Точки

Регекса е супер!

Само се чудя дали не трябва, когато след точката има повече от 3 букви, например .commm, не е ли по-правилно да изпусне целият match, вместо да хваща редо до 3тата буква ?

И аз не съм сигурен,  само питам :)

Също хваща и нещо от типа на Ivan@abv.   т.е. без .бг и т.н.

 

0
20/11/2015 23:14:19
flashestswag avatar flashestswag 66 Точки

Здравей, може ли да оправиш file extension-a на .cs защото без оцветяване на кода е много грозно за четене :( А ми е интересно да разгледам, но с тоя черен цвят въобще не ми се гледа..

0
21/11/2015 23:02:47
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

 Редактирал съм го.

1
flashestswag avatar flashestswag 66 Точки

slavpetroff : Ееее, супер си! :) За 6 минути реагира и оправи всичко, +1 от мен! :)

0
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Поправил съм и регекса.Сега работи коректно.Ако откриете грешка,пишете :)

0
plamen951002 avatar plamen951002 0 Точки

В условието на задачата пише единствено, че трябва да има "@" във валидацията на имейла .. с други думи даже точката не е задължителна пък да не говорим за тва дето е след нея ;д 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.