Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Success avatar Success 0 Точки

Проблем с Judge System

Здравейте колеги нуждая се от малко съдействие. Седнах да реша задачите от Programming Basics Exam - 8 November 2015 и още на парвата зациклих. Когато направя тестовете всичко е наред, но когато пусна програмата в Judge ми дава тотална гришка.

Това е кода

Нарушена точка 12 от Правилата.

Тагове:
0
Java Advanced 19/11/2015 11:41:12
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Виж дали събмитваш за правилния език. Когато отваряме изпити за тестване на различни езици понякога този по подразбиране в джъдж не е оригиналният, може да е сложен C#.

0
Success avatar Success 0 Точки

Събмитвам на Java code, в това съм сигурен.

Нарушена точка 12 от Правилата.

0
23/11/2015 16:12:23
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Не става въпрос на какъв език си писал, а на какъв събмитваш. Често имаш варианти дадено състезание да го решаваш на различни езици и в ако в джъджа е посочен друг език, примерно C#, няма как да не ти даде грешка при компилация. Има дроп-даун, виж какво е посочено там и ако не е джава го смени на джава.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.