Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

b0yank avatar b0yank 6 Точки

Относно OOП курса и бонус точките

Здравейте,

Имам един въпрос относно формирането на оценката за курсовете. В момента карам курса по обектно ориентирано програмиране онлайн, но въпроса по-скоро важи за всички курсове: Ако предаваме/проверяваме домашни и изобщо вземем по различни начини бонус точки, но после не се явим на изпита - те остават ли за поправката или там се почва на чисто? За да не се чудите защо бих имал мазохистичното желание просто да пропусна изпита - така се случи, че в момента съм в чужбина по работа и е под въпрос възможността ми да се върна в България за изпитната дата.

0
Fundamentals Module 19/11/2015 21:47:44
izahariev96 avatar izahariev96 14 Точки

Здравейте,

Имам въпрос от името на всички, които сме 4-то ниво. Та питането ми е как ще се формира оценката за нас. Ще трябва ли да ходим отново на изпит при положение, че вече сме го взели или ще може да минем само с отборния?

 

Благодаря предварително,

Иван

3
nelly.m.mincheva avatar nelly.m.mincheva 24 Точки

Наистина ни е важно... :/ Че и аз сигурно няма да мога да отида на изпита...

2
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Предлагам - всички, които са от 4-то ниво да имат в името на отбора си стринга "lvl4" та да се отличаваме :)

2
izahariev96 avatar izahariev96 14 Точки

Наистина се надявам да получим бонус за лоялни студенти.

1
nelly.m.mincheva avatar nelly.m.mincheva 24 Точки

За лоялният Иван винаги има :)

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Понеже и аз получих email преди 3 часа за екипен проект и ми стана интересно. Нали ние сме минали този курс, защо трябва да го караме отново?

0
izahariev96 avatar izahariev96 14 Точки

Мисля, че трябва да бъдем благодарни на този жест от страна на SoftUni. Все пак повторението е майка на знанието.

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Ок, но какво е по-различното от курса, който карахме ние и ако сме си доволни от оценката трябва ли да караме и този?

0
izahariev96 avatar izahariev96 14 Точки

Аз се прадставих доста добре на миналия курс, но щом ни се дава тази възможност не бива да я изпускаме. Но нека изчакаме някой от екипа да отговори.

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Като гледам инстанцията на текущия курс по ООП не виждам особена разлика спрямо нашия. Според мен има някакво объркване тук и понеже карахме заедно нивото по Db с хората след нас, а на тях тепърва им предсои да карат нивото по Front-end и заради това е това объркване. Особено след като днес получих покана за участие в teamwork, а дори не съм записан в курса по ООП.

0
izahariev96 avatar izahariev96 14 Точки

Няма как да е объркване, все пак СофтУни никога не греши. Как биха могли да напишат грешна заявка?

0
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Всички от випуск септември 2014, които вече са карали ООП, не трябва да се записват за teamwork (или да ходят на изпит). Мейлът е предвиден за тези, които приключиха модул Back-end без да са минали ООП и КПК.

0
20/11/2015 16:46:15
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.