Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Roberto avatar Roberto 56 Точки

Сваляне на домашно

Хора,оцених едно домашно,когато свалих второ домашно,свалих моето? Това бъг ли е или е нормално? Да го качвам ли с оценка или не ? Не мисла,че трябва да си оценявам сам домашното.

Тагове:
Anonymous:
Дубликат: https://softuni.bg/forum/questions/details/377
Petya avatar Petya 2461 Точки

Ако си го качвал във форума или някъде другаде, вероятността да са ти откраднали е доста голяма. Няма вероятност да свалиш собстевното си домашно.

0
tal4eto+deleted! avatar tal4eto+deleted! 23 Точки

Здравейте, имам въпрос, ако не е за тук моля за извинение, но не намерих по подходяща тема. Днес за 1ви път качвам домашно, като никъде във имената на папките и файловете не съм използвала имена и инициали както ни казаха, че трябва да се качват анонимно. После обаче след като исках да проверя какво съм качила и да се уверя, че домашното ми е вече там :), във името на изтегления .rar присъства и името ми с което съм се регистрирала в сайта, това проблем ли е и ако да как мога да го поправя за да не си компромитирам домашното. Благодаря Ви, чакам отговор с нетърпение. 

0
17/06/2015 10:28:10
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.