Loading...
Fujitzo avatar Fujitzo 9 Точки

[Exam] 26 April 2015 Evening - Problem 4 - Encrypt the Messages

Здравейте,

Доста ми се опъна тази задача, най-вече заради многото преобразувания и работа с масиви, списъци и какво ли не. Бих искал да накарам кода, който писах с много пот на челото да проработи. Видях авторските решения, разбирам ги, но искам да разбера точно защо моя код се държи така странно. 

https://github.com/Fujitzo/SoftUni/blob/ExamProblems26Apr2015/EncryptTheMessage/EncryptTheMessage.cs

1. Като за начало не мога да го накарам да излезе от цикъла за четене на "съобщения" дори като копирам решението от авторското решение.

2. След което програмата не взима под внимание първото вкарано съобщение

3. После, криптира всяко 2ро съобщение, вместо всички.. явно така и е кеф :D

4. Хваща "end" от 2рия път , което е върха на своенравието! хаха

Сигурно съм допуснал някакви нелепи грешки, но съм прекалено изморен да го измисля вече..

Благодаря предварително

 

Тагове:
0
Programming Basics
silvi81 avatar silvi81 77 Точки

Наистина е доста оплетена тази задача. Доста се мъчих с нея. Ето и моето решение със StringBuilder:

Encrypt the Messages

0
27/11/2015 10:18:26
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.