Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GalyaGeorgieva avatar GalyaGeorgieva 88 Точки

[Homework] OOP - Inheritance and Abstraction - юни 2015

Отварям тема и за домашното за  наследяването, че тук ще е голямото писане и обсъждане.

ТУК са моите решения на задача 1 и задача 2.

Задача 3 - Done

 

Edit: От коментарите на yanchev_i  и на nikola.m.nikolov успях да дооправя кода. Благодаря и на двамата и ако имате време огледайте го отново, възможно е да съм пропуснала да фиксна нещо.

Edit: Добавих и Enumerator за Gender в клас Cat и съответно се наследи от Kitten i Tomcat... пак с наставленията на nikola.m.nikolov. :)

Кодът е ТУК.

Тагове:
4
C# OOP Basics 10/06/2015 21:26:08
sashkooooy avatar sashkooooy 26 Точки

Здравейте, аз имам един проблем с трета задача (Company Hierarchy)... В Main метода създавам manager, към него добавям developer и му създавам няколко проекта и след като пусна програмата, на конзолата ми изкарва информация само за мениджъра... Предполагам, че грешката ми е някаде в override на ToString(), но не съм сигурен, още не мога да го разбера как да ми изкарва цялата йерархия. Ето линк към задачката:

https://github.com/sashkooooy/MyRepo/tree/master/Homework3-InheritanceAndAbstraction/3.CompanyHierarchy

Ще се радвам ако някой ми помогне да схвана логиката :).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.