Loading...
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Ще преценим този критерий по време на проверка на изпита. Моят съвет е да не се целите към този критерий, а да се опитате да направите изпита колкото се може по-добре.

7
Pokata avatar Pokata 13 Точки

Е, нормално всеки да се опита да се справи колкото се може по-добре, но е малко странно..Как така ще прецените при проверка на изпита ? Все пак това не е игра на онче-бонче..ти го взимаш, ти не го взимаш.

2
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

На база общото представяне и трудността на задачите.

0
MiBuena avatar MiBuena 7 Точки

По въпроса за оценката - поне според мен общото представяне не трябва да има значение, а само трудността на задачите.

Тоест - скалата с оценките да се разпределя само спрямо критерия на лекторите за студент знаещ ООП съответно за 3, 4, 5... Пък вече който не е изкарал, ще се явява, докато не усвои нужните знания.

Сигурна съм, че лекторите ще определят по най-правилния начин. Просто реших да споделя една гледна точка относно взимането предвид на общото представяне.

1
06/12/2015 22:07:27
byclops avatar byclops 126 Точки

MiBuena, съгласен съм, но е трудно да се намери обективен критерий, по който да се оцени трудността на задачите, поради което е логично общото представяне да служи за ориентир в тази насока.

 

0
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Това как ще преценят,кой го е взел и кой не,мисля че е проблем на лекторите,не на нас.Казваш,че всеки ще се постарае,да се представи максимално добре,а питаш за минималния брой точки?Мисля,че трябва да не си погледнал изобщо материала,за да те скъсат на изпита.Точно поради факта,че ще се оценя на ръка.Като си научим основните неща,не виждам,защо трябва да се притесняваме.

-2
MiBuena avatar MiBuena 7 Точки

Здравей, byclops,

според мен трудността на задачите най-обективно може да се прецени от лекторите и проверяващите, защото те са работили вече и знаят колко е нужно човек да знае ООП, за да се справи в реалната работна обстановка. Изискванията на бизнеса няма да паднат от това, че конкретният випуск се е представил по-зле да речем, затова според мен и критериите за оценка не трябва да се влияят от общото представяне, а само дали показаните знания са достатъчни за работа в последствие.

0
Exten avatar Exten 4 Точки

Ако стане така че не мина изпита да речем, какъв e реда ? Примерно

 

 

0
07/12/2015 17:32:38
nikidimitrow avatar nikidimitrow 124 Точки

Привет,

ако не успееш да вземеш изпита по време на редовния курс след края на всеки модула има поправителна сесия.

Повече инфо тук и тук.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Продължаваш напред и се явяваш на поправка на поправителната сесия.

0
p_shalev avatar p_shalev 80 Точки

Ще се възползвам от създадената тема, понеже и аз имам въпрос във връзка с изпита по ООП. Питането ми е, дали форматът на изпита ще остане непроменен за сегашната инстанция?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Форматът на изпита ще е такъв, какъвто беше на подготовката за изпит по-рано вечерта. Видеото с обяснението на формата ще излезе по-късно днес. Може да видиш условието на подготовката в джъдж системата.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.