Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

forttuna avatar forttuna 38 Точки

За всички изпита протича по един и същи начин - присъствено.

2
EmilSolenkov avatar EmilSolenkov -4 Точки

Ами за тези който нямат възможност да дойдат до там, по това време, говорим за тези който са от крайните точки на България.

-1
forttuna avatar forttuna 38 Точки

Не съм аз човекът, който трябва да отговаря на тези въпроси, но не ми е известно досега да е имало онлайн изпит в СофтУни.
 

1
EmilSolenkov avatar EmilSolenkov -4 Точки

Ами да то най-добре е там да се проведе но има хора от цяла България.

0
HristoVutov avatar HristoVutov 20 Точки

Много колеги идват ден преди изпит и наемат стаи за да са навреме знам за хора от Черноморието които правят така

0
kazablanka83 avatar kazablanka83 1 Точки

Изпита е в присъствена форма. Няма как да се изкара онлайн, защото реално изпитващите няма как да знаят дали пред компютъра стои 1 човек или цял екип хора. Т.е. няма да се знае, дали ти си пред компютъра или някой друг се представя за теб.

 

1
aneliq180194 avatar aneliq180194 8 Точки

Аз знам за изпит в СофтУни, който е бил онлайн и точно затова питам. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.