Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

go_2_sleep avatar go_2_sleep 29 Точки

Липса на щори и климатизация в тренировъчната зала

Здравейте,

надявам се че това е правилния раздел за поставяне на моя проблем/предложение и да не е писано преди това по този въпрос в друга тема.

 

Става въпрос за липсата на щори или пердета в тренировъчната зала. Деня вече е голям и идва лято трябва да се вземат мерки за ограничаване на слънцето вечер когато то залязва, защото много неприятно заслепява. Освен това през дневните лекции хората на местата около прозорците ( а те не са малко) биват напичани от слънцето и е доста некомфортно.

 

Също така за момента ми прави впечатление липсата на климатизация в помещението - доста хора сме вътре и би било хубаво да влиза от някъде чист въздух (отварянето на прозорци за момента върши работа но с това влиза шум и прах, а лятото ще влиза горещ въздух, което пак е кофти);

 

Не ме разбирайте погрешно за момента не е болка за умиране, но според мен трябва да се вземат мерки навреме.

 

Поздрави

Тагове:
easlavov avatar easlavov 72 Точки

Има много климатици в залата. Явно не са били включени, когато си забелязал проблема. На някои от лекциите са били включени, на други - не. Така че по тоя проблем решението е на едно дистанционно разстояние. Просто преди лекция трябва да напомняте на лектора да обърне внимание върху това.

Само да вметна, че лятно време е особено смъртоносно пускането на климатици да охлаждат на температура, която е осезаемо по-ниска от външната. Тъй като залата не е много просторна, въздушните струи могат да превърнат половината курсисти в охладени пилета и по този начин да децимират цели курсове :D Затова искрено се надявам лятно време климатиците никога да не бъдат пускани на температури, по-ниски от 5-6 градуса в сравнение с външните, и никога под 22 градуса.

Щори - колкото по-бързо се монтират, толкова по-добре. Дневната светлина просто убива проекторите.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.