Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DaRii avatar DaRii 4 Точки

Web Fundamentals

Web Fundamentals

Здравейте ! Искам да попитам кога ще има курс по Web Fundamentals освен този, който е сега от ноември до януари? Според мен лекциите се вземат много набързо и някои от домашните са със срок до 10.11 тоест днес , а аз не мога да взема толкова материал за толкова кратко време,защото уча,работя... Много ми харесва да разработвам сайт и въобще обработка,създаване, дизайн и желая да се занимавам сериозно с това.Та затова ме интересува Кога ще е по-дългия курс по Web Fundamentals  за начинаещи?? 

Тагове:
2
Open Courses
danitsar avatar danitsar 4 Точки

И аз се интересувам от същия въпрос. С интензивен курс за начинаещи, които работят се получават доста пропуски. За втори път допускам грешката да се запиша на едномесечен курс. :)

0
Eclipsa avatar Eclipsa 30 Точки

Освен че е твърде много материал за нас, работещите, се получава и много неприятно струпване на домашни когато закъснеят с качването на материалите. Аз се записах за изпита на 3-и, като ще опитам да наваксам пропуските по празниците, но наистина, ако има алтернатива за малко по-разтеглени курсове, бих избрала нея. Записах се онлайн и за Java Script basic през януари, но като гледам, или няма да го изкарам, или ще ме изхвърлят от работа..

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.