Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

axell avatar axell 2 Точки

Проблем с Visual Studio

Здравейте, в упражнението и в презентацията, отделно в сайта е показано как се работи с Visual Studio. И първата стъпка е File -> New -> Project, при мен има само new file  и  new window.  Все едно съм със съкратено меню или нещо такова не знам точно. Може ли някой да ми помогне :) 
Благодаря :)

Тагове:
1
Programming Basics
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Коя версия ти е студиото?

0
axell avatar axell 2 Точки

0.10.3

2015

0
axell avatar axell 2 Точки

Извинявам се, за глупоста си да сваля друго :D Следващия проблем :D
С Win7 съм и ми дава за по стара версия, пробвам с 2013 пак същото, може ли да е друга причината ?

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Аз съм с Уин7 и инсталирах безпроблемно VS2015, така че проблема е друг. Какво значи, че ти "дава за по стара версия"?

1
vilimir.vladimirov avatar vilimir.vladimirov 6 Точки

Windows 7 поддържа VS2015, но трябва да имаш инсталиран сървис пак, иначе ще ти каже, че не се поддържа.

0
axell avatar axell 2 Точки

Актуализирах си 7мицата със service pack , опитах няколко инсталации по 1/2 часа на VS 2015  неуспешно пробвам и с 2013 пак същия проблем. Пише ми инсталацията е успешна след натискане на launch ми отваря интернет страницата за feedback. При търсене в приложението в старт менюто не ми открива нищо. Гледах един видео урок в youtube за инсталцията, влязох в program files и от там common7>IDE>ds.. файла ми казва че имам  липси на един или няколко компонента...

0
sgkirkov avatar sgkirkov 0 Точки

Привет и аз не успях да инсталирам нито 2013, нито 2015, като и аз съм с Win 7

0
19/12/2015 16:29:17
katq8 avatar katq8 0 Точки

Имах подобен проблем. Изтеглих версия Microsoft Visual Studio 2010.(Други не ми позволяваше да изтегля)

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Странно, опитахте ли да инсталирате най-новия DirectX или пък SDK преди инсталацията на VS?

0
axell avatar axell 2 Точки

Благодаря на всички, които коментираха и помогнаха! Преинсталирах Windows-а на 8.1 и се инсталира без проблемно, дори по бързо от опитите за инсталация на 7мицата :)

1
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Браво, че вече имаш възможността да използваш Вижуал Студио. Жалко, че не разбрахме защо се получава този проблем, който явно е редовен.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Изтеглил си Visual Studio Code, а не Visual Studio Community 2015 ;)

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

VS ако не ме лъже паметта искаше Service pack 1 за Win 7.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.