Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nadezhda1 avatar Nadezhda1 0 Точки

Introduction Programming Homework Problem

Здравейте, аз съм записана в online курса на Softuni. Направих си домашната и след като я архивирам с Word- документите, не иска да отвори Visual Studio-то. Показва ми следното: One ot more projects in the solution were not loaded currently. Какво ли не опитах, но без успех. Много ще ви бъда благодарна, ако ми помогнете.  

Тагове:
0
Programming Basics
rysti_mcgregar avatar rysti_mcgregar 1 Точки

Здравей Надежда, значи аз също съм онлайн от декемврийския курс и искам да те попитам, могат ли вече да се решават домашни, и ако да как да сваля домашна и после да я предам. Благодаря.

0
Nadezhda1 avatar Nadezhda1 0 Точки

Здравей, да може да се решават още след първата лекция. За свалянето става от: Обучения--> Programming Basics-декември 2015, като след всяка лекция има Домашно, там се тегли, по същия начин се теглят и упражненията. А за качването трябва да архивирате цялата папка на Visual Studio,а от дясната страна на лекцията има: Добави файл, като за всяка домашна има краен срок определен от Softuni. :)

0
rysti_mcgregar avatar rysti_mcgregar 1 Точки

Уви Надежда мисля, че имам друг проблем просто от дясно на лекциите не ми изиза нищо за домашна. Просто е празно нито мога да свалям домашно, нито да качвам писах на екипа на Софтуни и чакам отговор. Какъв ли би бил пробема. Изпратиха ми писмо че съм приет, но какво става не знам. :)

0
Nadezhda1 avatar Nadezhda1 0 Точки

Надявам се всичко да се оправи. И успех занапред :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.