Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Софтуниада - удължаване на срока за предаване на проект

Привет колеги,

 

Изпратих email със запитване какво трябва да предаде човек на 20-ти Декември, който се е записал за участие на Софтуниада - "Уеб / софтуерна разработка", на 19-ти и ми отговориха следното:

Здравей,

 

Срокът за предаване на проекта ще бъде удължен до 31 декември.

 

Kind regards,

Alexandra Svilarova

Community Manager

Software University: http://softuni.bg

Find us on Facebook: fb.com/SoftwareUniversity

Telephone: +359 899 55 55 92

 

Това ми го изпратиха на 14.12.2015г. Интересно е обаче, че в темата, в която Наков е отворил Софтуниада - състезание по програмиране за ученици и студенти най-отдолу е отговорил на колега (на 18.12.2015г.), че трябва да изпрати проекта си до 20-ти Декември. В email-a, който моят съотборник получи на 18.12.2015г., също пишеше, че трябва да изпрати проекта си до 20-ти.

Сега интересно ми е това удължение на срока официално ли е? Ние все още не сме си изпратили проекта, тъй като се ръководим от датата 31 Декември, като краен срок.

0
Events
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей,

Днес ще бъдат изпратени мейли, в които ще има подробна информация за удължаването на срока. С две думи - да, срокът за изпращане на проекти ще бъде удължен до 31 декември.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.