Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Защо да плащаме такса за онлайн обучение и колко струват изпитите?

Какъв е стимулът на онлайн студентите да плащат таксата за семестрите, при положение че всички ресурси в СофтУни са напълно свободни и безплатни за теглене? Или идеята е, че с тази такса дефакто си плащаме включването в екипните прокти, явяването на изпитите и евентуалните сертификати, а в последствие и дипломата? С правилно впечатление ли съм останал, че явяването на съответните изпити е включено в цената на семестрите?

0
Въпроси за SoftUni 21/12/2015 20:09:06
quickben:
На въпроса е отговорено, отделно цялата информация я има във FAQ секцията и в други теми във форума.
quickben avatar quickben 966 Точки

С таксата за онлайн студент се покрива всичко включено в съответното ниво за което е платена таксата(изпити, домашни, екипни проекти и евентуално сертификат)

Лично за мен най-добре е присъствено, защото се запознаваш с много готини хора и имаш откъде да питаш винаги някой по-опитен.

За в бъдеще моля, прочетете правилата на форума преди да пускате нова тема. Всички отговори ги има във FAQ секцията и в поне още пет теми във форума.

Весели празници.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.