Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

biser.stoev avatar biser.stoev 57 Точки

Въпрос относно c#6 и домашните.

Здравейте, понякога при оценките на домашните ми (върху, които съм използвам функции от c#6) получавам коментари от сорта на "Никой не е длъжен да си инсталира най-новата версия на софтуера за да може да проверява без да прави корекции домашните на колегите си. Моля, имайте го предвид." 

Нали не бъркам аз нещо? И ако може в лекциите да се спомене, че имаме право да го използваме, за да не стават обърквания.

Тагове:
2
Fundamentals Module
Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

Аз също бих оценил с "Некоректен" и "Неполезен" този тип коментар... Какво правим ако позваш Java за ООП или KПК примерно. Ще поучиш коментар - "Ама колега тъй като не съм учил OOP в Java, а и нямам Java инсталирана съжелявам ама 0 точки.Съжелявам спасявай се, аз съм проверявал домашно написано в Word document, да не ми е удобно, но си прая усилието да го подкарам под компилатор.Пиши си с новите технологий с който е позволено и не се съобразявай с никой.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.