Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Bare7a avatar Bare7a 14 Точки

Мисля че в една от лекциите май бяха казали че е правен с ASP.NET и също използват Kendo Grid за частите където има колонки, но може да греша.

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Не грешиш - Майкрософсткият стек от технологии е използван за изграждането на системата:

- ASP.NET MVC

- MS SQL база данни

- IIS сървър

2
23/12/2015 23:49:44
iivanov2 avatar iivanov2 11 Точки

Никога не бях чучал за ASP.NET MVC може би защото за да го подкарам ми трябва майкрософтски сървър, който не е безплатен, за разлика от широко разпространените MVC frameworks като Laravel, който си ги пляскам върху Apache с MySQL и си плащам само хостинг :) Благодаря за отговорите.

1
bacuty avatar bacuty 55 Точки

:) Ти май си по-запознат  CMS и MVC на база PHP като гледам какви споменаваш.:)

0
quickben avatar quickben 966 Точки

И много JavaScript :)

http://builtwith.com/

2
25/12/2015 12:37:29
iivanov2 avatar iivanov2 11 Точки

Това е интересен tool макар и лимитиран и не много точен.

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Защо да не е точен? Всичко, което е изредено действително се ползва от посочен сайт. Ако е пропуснато нещо - шанс, никой не може да знае Пешо каква забутана библиотека е намерил, че да я детектне bultwith-a :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.