Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DoroteyaDoncheva avatar DoroteyaDoncheva 11 Точки

Явяване на поправителен изпит C# Basics - Октомври 2015

Здравейте!

Бих искала да попитам, има ли поправителни изпити за Основи на програмирането? Не се чувствам подготвена, имах лични проблеми последните месеци и нямах толкова време и мотивация за учене. Изпитът е на 17 януари, заплатих таксата още края на октомври, но просто не мисля, че ще се подготвя до тогава. Благодаря предварително. :>

0
Programming Basics 04/01/2016 15:38:06
a.beshovishki avatar a.beshovishki 79 Точки

Можеш да се запишеш на ново. Но относно заплатената такса се обърни към университета дали може да се ползва за следващ изпит.

0
DoroteyaDoncheva avatar DoroteyaDoncheva 11 Точки

Таксата няма никакво значение. Беше казано, че можеш да се явиш пак, обаче не знам абсолютно никакви подробности. :/

0
a.beshovishki avatar a.beshovishki 79 Точки

Значи се записваш за следващия курс и пробваш пак. Също мисля че може да се явяваш на всеки изпит който следва стига да си платиш таксата. Пиши им и питай.

0
DoroteyaDoncheva avatar DoroteyaDoncheva 11 Точки

По телефона се обадих. Казаха, че на тези, които не са се явили на изпита на 17-ти януари, им се праща e-mail със следваща дата, която съответно е 21-ви февруари. ^_^

1
04/01/2016 16:14:41
a.beshovishki avatar a.beshovishki 79 Точки

Подготвяй се тогава. Късмет

0
ne7ko93 avatar ne7ko93 3 Точки

Също и аз имах такъв проблем, бях заплатил, но не можах да отида на изпита и писах до СофтУни да ме премести за другия Basic Programing курс. Преместиха ме съответно и не ми се налагаше да, в насам повторно сумата за изпита би трябвало и при теб така да не се налага.. :) Успех иначе на изпита.

1
Nick1R1 avatar Nick1R1 115 Точки

Изпита е на 17ти - имаш време да се подготвиш, аз на входния се представих много зле поради същата причина обаче го взех с 3. След това във Фундаменталс нивото се стегнах и започнах да изкарвам по-добри оценки. Имаш предостатъчно време. 

Успех ! :)

0
StoykoMandzhukov avatar StoykoMandzhukov 11 Точки

И се заплаща отново таксата за кандидатстване или не?

0
DoroteyaDoncheva avatar DoroteyaDoncheva 11 Точки

Мисля, че не. Ако искаш и ти се обади на номера, който е написан в Контакти. :> По-добре е да бъдеш сигурен, да не те заблудя аз, без да искам.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.