Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

Малко инфо за приемния изпит на 17.01.16

Искам да попитам, няколко въпроса на които така и не намерих отговори.

Погледнах в графата "График зали" и видях, че има 2 насрочени изпита от 09:00 до 15:00 и от 16:00 до 22:00. Как да разбера в кой час и в коя зала ще ми бъде изпита? И какво трябва да покажа и може би на кого, за да докажа, че съм платил успешно таксата за изпита? 

И другото което искам да попитам е, след успешно взет изпит, таксата за "Fundamental level-а" кога се плаща? Непосредствено след изпита или март месец преди да стартира?

Ако може малко по детайлна информация, защото друга не намирам никъде.

Общо взето едно малко резюме за нещата около изпита и тънкосите след него, които трябва да се изпълнят...

Благодарско!

1
Programming Basics
bomman avatar bomman 43 Точки

За Fundamentals се заплаща преди започването на нивото. Плащането стартира някъде месец преди да започне то.

0
10/01/2016 10:06:07
Blame avatar Blame 6 Точки

Почнаха ли да пращат имейли за изпита на 17.01.2016 ?

0
bomman avatar bomman 43 Точки

Не съм сигурен, тъй като не съм записан за курса. Но както разбрах все още няма имейл за залите. Успех на изпита!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.