Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VanessaShopping avatar VanessaShopping 48 Точки

Има ли колеги от Русе записани на онлайн курса Programming Basic ???

Здравейте

Ако има такива  и искате може да си направим нещо като малка групичка за обмяна на опит и ако изпита през Април месец не е в Русе да се разберем как с кого и защо да отидем до София да го изкараме :) . Пишете тук в темата или ме намерете у Фейса ( https://www.facebook.com/profile.php?id=100007802679322 ). Града е малък може и да се познаваме :)

Тагове:
0
Programming Basics 16/01/2016 09:33:40
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Здравей!

 

Не си писал в кой курс си точно, защото такъв курс започва всеки месец. Изпит в Русе има в неделя, но ако не си готов за него, не вярвам да има друг такъв изпит в Русе преди ноември. Освен това в профила ти към момента няма информация за фейса ти.

0
VanessaShopping avatar VanessaShopping 48 Точки

В курса Programming Basics - януари 2016  Началo 16-01-2016 Край 24-04-2016. Онлайн форма на обучение. Тоест интересува ме след края на този курс дали ще мога да карам изпита в Русе или ще трябва да ходя до София И ако ще се ходи до столицата смятам ,че би било по-добре да се съберем русенци и да пътуваме може би заедно.

ПС: В профила ми работят всички 6 икони под името ми :) . Пробвал съм ги всичките. http://prikachi.com/images.php?images/936/8573936N.jpg

0
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Можеш да се явиш на изпит в който си избереш град. Но както ти казах след този в неделя, изпит в Русе не вярвам да има преди ноември. Няма смисъл да чакаш до есента.

А иконите ти в профила не знам как работят при теб, но от моя профил са неактивни.

0
VanessaShopping avatar VanessaShopping 48 Точки

Ем като няма , няма :) ще се пътува какво да се прави. Все пак ако има някой от Русе , който учи тук в СофтУни , ако има желание нека ми пише :). Градът е малък може и да се познаваме ;) .

0
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Узнах какъв е проблема с фейсбука ти. Само студенти на СофтУни имат достъп до тази информация. Така че ако искаш да се свърже някой с теб, който все още не си е взел изпита от Program Basic, трябва да дадеш линк в самия ти коментар.

1
VanessaShopping avatar VanessaShopping 48 Точки

Ясно :) Благодаря за инфото

0
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

"5. Отговори и коментари от типа на: „Браво!“, „Супер“, „Мерси“ ще бъдат изтривани. Вместо да коментирате, използвайте системата за гласуване."

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.