Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Programming Basics Exam - 12 July 2015 (май всичките сълюшъни в джъджъ не съответстват)

Сълюшъните на първите 3 задачи от джъджъ за Programming Basics Exam - 12 July 2015 всъщност са сълюшъни на други задачи. Не съм проверявал, но съм почти сигурен, че и с останалите 2 задачи положението е същото.

 

Ето как изглеждат моите решения на 2 от задачите.

Problem 01.: http://pastebin.com/4HkDsk7j

Problem 03.: http://pastebin.com/CPcFNfRP

 

Определено не съм именувал подобаващо променливите, но пък по-важното е, че ми дават по 100 точки.

 

Тагове:
0
Предложения и проблеми 13/01/2016 01:29:18
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

В този форум май колкото по-рядко се обаждаш, толкова е по-здравословно. Откривам грешки, информирам колегите и хоп -МИНУС. Ако го питаш този, който ми е дал МИНУС, защо ми го е поставил аджъбъ, адекватен отговор няма да може да даде. Аман от паразити!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.