Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Можеш ли да дадеш линк към профила на някого, на който аватара не виждаш, но си сигурен, че той/тя има такъв?

0
14/01/2016 15:22:16
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Проверил съм достатъчно профили, за да пусна такова запитване. Не можах да попадна на профил, чиито иконки да са активни. Проблемът го открих конкретно за https://softuni.bg/users/profile/show/vanessashopping, който ми показа скрийншот, че иконката му за фейсбук работи. Ти например виждаш ли моя фейсбук, аз съм сигурен, че съм го въвел коректно.

0
14/01/2016 15:38:02
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Сега разбирам какво си имал предвид. Това е очаквано поведение. Прави се с цел защита на данните на потребителите. :) Хора, които не са студенти на СофтУни не могат виждат тази информация.

0
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

А аз какъв се водя, кандидат-студент ли?

Защото съм записан присъствено за C# Basic.

-2
14/01/2016 16:33:49
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Да, за да виждаш тази информация трябва да си записал поне ниво #1.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.