Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

agoranov avatar agoranov 12 Точки

График на курсовете от Fundamental Level

Здравейте,

Тъй като изпита Programing Basics мина, а има доста време до март месец, ме интересува каква е последователността на изпитите във Fundamental Level. В сайта намерих курсовете подредени по два различни начина (започващи с Java Basics и с Advanced C#). 

 

Благодаря предварително.

Тагове:
0
Fundamentals Module
DimitarYotov avatar DimitarYotov 75 Точки

Преди така продължавахме ... с Java Basic ... общо взето Java, JavaScript, PHP, HTML/CSS - пак правехме същите неща горе доло пак алгоритми като на C#.

Сега май има някакво по добро продължение...поне според мен.

Мисля че продължаваме с Advanced C# или OOP ... поне това гледах на едно от видеата .... 

Става някакво разделяне на групи едните учат първо OOP после Advanced C#  - според мен тъпо ... щяло да се прекъсват лекцийте да се обесняват неща който не са били ясни ... но дано и това да го правят.

Аз се надявам да е с Advanced C#

0
Gesh4o avatar Gesh4o Trainer 305 Точки

Здравей,
Фактът, че може да започнеш с ООП Fundamental модул-а, хич не трябва да те плаши. Аз лично съм от тази група, която започна така и мога да ти кажа, че е трудно, но не е невъможно.Учим повече неща наведнъж, но затова там има лектори, които го знаят и питат за въпросипоясняват допълнително, не само при нужда, а самите те се досещат, че тази неща не са предадени и ги обясняват. Да не говорим, че някои ментори и лектори са на мнение, че Advanced C# и Java ще са ни много лесни след като сме изкарали ООП и КПК.

Поздрави!

0
DimitarYotov avatar DimitarYotov 75 Точки

А който е онлайн .... ? :)

А и предния път на изпита ООП така ме забиха .... на упражненията едни задачи се решаваха ... горе доло всичко беше еднотипно, а на изпита някаква задача дето предния ден на някакво упражнение била показвана .... а видеото дали изобщо ако са го качили е било 1 ден след изпита или в най добрия случай по време на изпита :)

1
Gesh4o avatar Gesh4o Trainer 305 Точки

Всяка форма на обучение си има предимства. Това, че не можеш да питаш по време на лекции, не означава, че не можеш да повдигаш теми във форума. Както виждаш лекторите са активни във форума и в повечето случаи помагат(аз конкретно въпрос относно лекция/ даден материал не съм виждал да не е бил отговорен от някого от екипа на СофтУни :) ), ако не- се ще се намери някои от по-разбралите да поясни за въпроса, който те вълнува . :) Колкото до изпита ти - жалко, но поне ще си повече подготвен за следващия път! :)

1
19/01/2016 18:59:34
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.