Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

sevdalin avatar sevdalin 38 Точки

SoftUni Judge - Programming Basics Homework

Здравейте, аз съм от новата група която започна миналата събота. Тъй като имам някакви познания и искам да се движа напред, до колкото все още е възможно, започнах направо да гледам лекциите, които са темите от книгата на Наков (прескочих началните няколко лекции, които не са баш за програмиране). Изгледах "Примитивни типове и данни" и тръгнах да си решавам домашното. Обаче, когато влязох в системата за да си го проверя, там нямаше никакви качени задачи. Единствено от "Introduction in Programming", което на мен не ми върши работа.

 

Искам да попитам, ще бъдат ли качени, за да може тези които искат да вървят малко по-напред, да могат да си проверяват домашните или това ще се случва поетапно, чак когато се мине тази лекция. А и друго се чудя, нали вече е минавана с други групи, защо домашните не стоят в системата за проверка frown

0
Fundamentals Module 21/01/2016 18:29:05
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки
Best Answer

Judge системата се ползва сравнително отскоро за проверка на домашни. До преди месец и нещо се ползваше само за изпити, затова няма задачи от предишните издания. Веднъж като се качат, ще бъдат достъпни за текущия и всеки следващ випуск.

1
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Между другото поздравления  , че сте направили не само за изпита  а и за домашни вече. Благодарение на тази система вече на няколко задачи

които мислех, че съм успял изцяло да реша си намерих грешки, които помислих и отстраних, но по-важното е , че научих нови неща от собствените си грешки 

и то без дори да се налага да занимавам някой друг човек. Поне за повечето :) Благодаря ви за тази система :) 

 

0
21/01/2016 19:24:29
sevdalin avatar sevdalin 38 Точки

Благодаря за отговора. Жалко, че все още ги няма. Ще трябва да изчакам и тогава да ги проверявам. 

Но по-добре да имам някоя грешка допусната в задачите без да знам за сега, но да вървя напред.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.