Loading...
eMagicMan avatar eMagicMan 28 Точки

Въпрос: След изпита какво следва ?

Здравейте колеги,

Имам въпрос понеже вече минаха няколко дена след изпита по "Основи на програмирането". Какво ще следва след това?

Понеже съм един от хората които покриват и изискванията за стипендия и т.н.

Моля ако някои има някаква информация да сподели.

Благодаря и успех.

Тагове:
0
Programming Basics
plamenppp avatar plamenppp 5 Точки

И на мен ми се иска да започнем по-скоро. Аз също покривам изискванията за стипендия и вече съм си подал молбата за напускане на държавната ми работа, и да си призная - беше много приятно чувство!. И даже си търся квартира. Чакането направо убива по-нетърпеливите. Дори си търся и квартира вече.

 

П.П. Нека силата бъде с нас! Междувременно можем да започем да гледаме уроците от Fundamenals.

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Ами и аз искам да започваме по-скоро, ама тва е положението. Отдавна напуснах работа и сега не върви да си търся за един месец. От положителната гледна точка е хубаво, че имаме време да понаучим от адванс материяла.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.