Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vaseto_v avatar vaseto_v 50 Точки

[Technical issue] Visual Studio - Unit Test не ги засича - проблем

Здравейте, колеги!

Вече на няколко свалени домашни с Unit тестове, когато отворя проекта, нито VS нито Resharper ми засича тестовете, а те са там. Прегледах ги и всичко е коректно. Build -вам проекта и пак нищо. На някои проекти ги засича, други не...

Някакви предположения ?

Благодаря предварително!

Тагове:
1
C# OOP Advanced
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Пробвай да махнеш bin папката на проекта и да билднеш наново, после пробвай да пуснеш тестовете.

1
vaseto_v avatar vaseto_v 50 Точки

Ами да ви кажа малко преди да прочета коментарите нещата се получиха...незнам как, но като затворя VS и после отново отворя проекта и вече тестовете ги засича. Когато имам пак такъв проблем, ще пробвам и вашите съвети.

 

Благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.