Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

p.tseperski avatar p.tseperski 21 Точки

[Java Web Development] Дати за финален изпит и презентация на проект

Здравейте отново от мен,

 

Отново въпрос към организаторите и лектора на курса - има ли някаква малка възможност датите за финалния тест и презентацията на проекта да се слеят в една? Знам, че след като е организирано по този начин е трудно или невъзможно реорганизирането, но тъй като съм онлайн участник, а съм далеч от София, идването два пъти би ми представлявал финансов проблем. Просто такава възможност би облекчила всички, които евентуално имат подобен проблем.

 

Отново благодаря предварително за отзива!

Тагове:
2
Java Web Development 01/02/2016 11:39:01
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравей,

към момента няма опция за обединяване на датите поради спецификите на конкретните събития. Не сме обсъждали специфично възможността за online провеждане на едната от двете форми на изпитване (или и двете), но след като има проблем ще го повдигна като въпрос и ще търсим решение.

Ще пиша веднага след като стигнем до конкретно становище по проблема.

2
p.tseperski avatar p.tseperski 21 Точки

Благодаря за времето и усилията които ще положиш! :)

0
milkopg avatar milkopg 47 Точки

Здравейте, Деян,

записан съм за Java Web Development, срока на задавене на домашните беше 28.01.2016 до 23.59ч, снощи се опитах да кача към 17ч, ъплоуднах файла и ми даде грешка, че срока ми е изтетъл. Моля пуснете още 1 ден за да мога да кача домашното, което доста бързах да го напиша навреме. Нямам ваш имейл, затова ми пиша тук!

0
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

Аз мисля, че има грешка в системата защото пише 28/01/2016 00:00:00 а реално крайния срок беше 27/01/2016 23:59:59. По тази причина доста хора не са успели да си предадат домашните. Който види 28 моментално знае, че е до края на деня, което в случая не беше така. И аз щях да изгоря но се усетих на време...

 

Едит: както и за следващото домашно ако частът е "00:00:00" крайният срок ще е предния ден до 23:59:00

1
29/01/2016 17:01:59
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравей,

по темата с изпита и презентациите:

1. Изпита ще бъде само на място

2. Презентацията на проекта може да бъде on-line, но е препоръчително на място.

1
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравей,

по темата с домашното съм отговорил в друга тема: 

https://softuni.bg/forum/8135/java-web-development

2
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

Това е от другата темата:

deyan.zhekov 25 Точки

Здравей,

крайният срок за предаване на домашните нарочно е в този формат - надявам се да се поучиш/те от грешката нещата да се оставят за последният момент

0
p.tseperski avatar p.tseperski 21 Точки

Окей, благодаря за инфото! :) Явно ще се ходи.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.