Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

j.petrov_90 avatar j.petrov_90 373 Точки

дата изпит Linux Programming - януари 2016

Здравейте на всички. 
Имам следния въпрос. Ще има ли със сигурност друга дата за изпита различна от посочената  21.02.2016г? 
Тази седмица ми се налага да отсъствам и няма да имам възможност да положа изпита.

И още един въпрос като вече съм започнал. Приемам, че ще има втора дата за изпита, като не съм се явявал изобщо на първата дата. Ако сега заплатя по-ниската такса за изпит (50 лева), ще мога ли диретно да се явя на втория изпит с това ми заплащане?

Благодаря предварително. 

Тагове:
1
Linux Курсове
MartinKuvandzhiev avatar MartinKuvandzhiev 72 Точки

Ще направим поправка на изпита, където може да се явите ! Поздрави!

0
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Датата 21-ви е малко лошо е избрана, защото съвпада с изпита по JS. Преди в календара стоеше друга дата за Linux Programming, мисля че беше малко по-късно. Ако има шанс да се направи реорганизация и никой изпит да не съвпада с друг, ще бъде перфектно. За поправката знае ли се кога ще е точно, ако не се направи реорганизация, поне да я считаме като алтернатива? Тхнкс.

0
MartinKuvandzhiev avatar MartinKuvandzhiev 72 Точки

Определянето на дата е малко сложно, защото почти постоянно са заети залите.

До кога е изпита по js ?

0
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Сори, чак сега видях новите постове. Да, напълно разбираемо, при тази натовареност на ресурсите на Софтуни залите сигурно са кът.

Прегледах внимателно разписанието със залите. Там пише следното:

Фев. 21, Inspiration lab, Advanced Java Script, изпит, 16.00

Фев. 21, Open source lab, Linux Programming, изпит, 16.00

Март 6, Code ground lab, Linux Programming, изпит, 16.00

Т.е. за Фев. 21 има съвпадение, което е неприятно. За Март 6, това поправката ли е или просто втора дата за изпита, в смисъл човек избира или 21ви или 6ти?

Хубаво би било и нормалната дата и поправката да не съвпадат с никакви други изпити поне по точно време. Като ден е невъзможно да се избегне и е ОК да имаме изпити следобед и сутрин в зависимост кави изборни текат. Нека да излезе официална информация тук и като е-мейл направо с двете дати - изпит, поправка, а и дори ако има втора дата за изпита. Това 29 февр. какво е, за което пише колегата aslv1? Такава дата няма сложена в календара още. Тенкс.

 

 

0
MartinKuvandzhiev avatar MartinKuvandzhiev 72 Точки

Ами това е положението. 

Първата дата е изпит, втората е поправка.

Относно 29.02 - не знам какво е.

0
v.nikolov avatar v.nikolov 17 Точки

Здравейте,

относно датите за изпит 21.02.16 или 29.02.16, защото като се записах за изпит ми пратиха следния мейл:

"Linux Programming - изпит - 29 февруари 2016 - ранно записване".

0
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Точно това имам предвид, като написах за 29ти, Мартине.

Трябва поне да се знае кога ще е изпита, ако не зависи от нас smiley

https://screencloud.net/v/pD8H

0
01/02/2016 21:21:58
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.