Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

yasen6275 avatar yasen6275 18 Точки

[Programming-Basics][Conditional Statements]Bonus Score - грешни отговори в джъджа

Здравейте,

Струва ми се че има грешни отговори в джъджа за тази задача.

При един от грешните тестове ми казва че очаква отговор 7. Такъв отговор ми се струва невъзможен нито за бонуса, нито за броя точки.

За толкова малко крайни точки или бонус трябва изходните точки да са под 100. => бонуса за брой точки е 5  => сумата от специалните бонуси и изходните точки  е 2 или самите специални бонуси са 2 точки. И двата варианта са невъзможни. Специалните бонуси са или 0 или 1 или 5., а сумата няма как да е 2. При 1т. нямаме бонус(крайни точки 6), а при 2 имаме бонус 1 и крайните точки са 8.

Подозирам че и другите два теста ня които гърмя са  със згрешени резултати, но трябва да проверя по внимателно.

 

Тагове:
0
Programming Basics
yasen6275:
Не внимателно четене на условието
gvanastasov avatar gvanastasov 52 Точки
Best Answer

Всичко си излезе при мен:

Вход 2 - по-малко е от 100 (+5т.) ; четно е (+1т.) => Изход 8

Вход 5 - по-малко е от 100(+5т.); нечетно; завършва на 5 (+2т.) => Изход 7

Прегледай си кода и условието внимателно да не изпускаш нещо :)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.