Loading...
ParushevIvan avatar ParushevIvan 0 Точки

[simple-calculations]-Exercise4-[Greeting]

Здравейте,

Знам, че задачата би трябвало да е елементарна, но моето решение не се приема от Judge системата. Може ли някой да ми каже защо става така?

Условието на задачата е: Да се напише програма, която чете от конзолата име на човек и отпечатва “Hello, <name>!”, където <name> е въведеното преди това име.

Кодът който използвам е:

using System;
					
public class Program
{
	public static void Main()
	{
		Console.Write("Enter you name: ");
        var n = Console.ReadLine();
        Console.WriteLine("Hello, {0}!", n);
	}
}

 

Грешката, която ми показва в Judge е следната:

Expected output: Hello, Software University!             Your output: Enter you name: Hello, Software University!

 

Как да поправя тази грешка? 

Благодаря!

Тагове:
0
Programming Basics 30/01/2016 15:14:02
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Обикновено това, което ти е грешка в нулевите тестове системата го оцветява, по някакъв начин подчертава, че точно това е сгрешено. Може да имаш един излишен спейс, точка, запетая, буква... в нулевия тест го подчертава и виждаш къде си сдрешил.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.