Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EyubDjelil avatar EyubDjelil 9 Точки

Обединяване на всички домашни в един Solution и качването им в GitHub

Надали съм първия, който пита за това и надали ще съм последния.

Предполагам всеки се е сблъсквал с подобен проблем.

Реших след като приключихме вече със курса C# Basics да обединя всички домашни в един Solution.

Проблема е следния: 

Имам 7 Solution-а на компютъра си и може би още толкова на лаптопа.

Направих нов и започнах да добавям в него.

В момента изглежда така: 

http://prikachi.com/images.php?images/911/8605911S.jpg

За мое учудване в папката на Solution-а изглеждат така :

http://prikachi.com/images.php?images/919/8605919t.jpg

Как мога да създам папка в Repository-то, за да са в отделни папки. Много е грозно така нахвърлени насам натам разни *.cs файлове. 

0
Programming Basics 30/01/2016 22:19:55
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Не мисли от гледна точка на това как искаш да изглежда в репозиторито. Мисли как искаш да изглежда кода при програмистите (при теб). Ако постигнеш ефекта при теб само един къмит и пуш те дели нещата да заизглеждат така и в репото. Т.е. ако направиш нова папка при теб и я къмитнеш, тя ще се появи и там.

0
EyubDjelil avatar EyubDjelil 9 Точки

Добре този начин ме удовлетворява. Но тогава възниква въпроса : Защо Solution-a ми се различава от самата папака на проекта?

New Solution Folder не създава истинска папка, а просто ги слага всички на едно място и след добавянето на всички домашни ще имам над 100 програми в една папака кръстени с номера и имена , но коя от кой раздел е ......... Грозна работа. Освен да създам реални папки и да преместя всяко домашно в неговата папка и да ги добавя в проекта от Existing Projects?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.