Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TanyaZheleva avatar TanyaZheleva 354 Точки

Programming Basics - януари 2016

Няколко неща ми направиха впечатление, във връзка с гореспоментатия курс:

1) Промяната в броя на лекциите само за него ли важи, или ще обхване всички следващи курсове?

2) Какво ще представлява междинният изпит? Горе-долу какво ще е нивото на задачите, бройката и материалът, който че покриват?

3) Междинният изпит  ще бъде ли задължителен за тези, които са в онлайн форма на обучение?

Тагове:
1
Programming Basics
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

1) Промяната ще обхваща и всички следващи курсове (поне за сега това са плановете), а разликата ще бъде в това, че в следващите курсове лекциите биха могли да се провеждат 2 пъти в седмицата.

2) Междинният изпит ще представлява решаване на прости задачки, които се решават и по време на лекции с цел да се провери дали участниците в курса са достигнали едно добро основно ниво на програмиране. Би трябвало повечето от хората да се справят с лекота.

3) Не. Междинният изпит не е задължителен за онлайн участниците.

2
kiso_blg avatar kiso_blg 57 Точки

А къде и кога ще мога ще можем да се запишем за този междинен изпит? Аз съм онлайн форма на обучение, но бих искал да се ява, ако е възможно. Предполагам и други колеги, които се обучават онлайн, биха искали да се яват.

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

В такъв случай може да се обърнеш към info@softuni.bg

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.