Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dimitar90 avatar dimitar90 13 Точки

Проблеми с клавиатурата при дебъгване.HELP !

Здравейте,

имам проблем с дебъгването.Клавишите ми ,които участват в тази роля автоматично си изпълняват други команди,когато ги натискам...

На windows 10 съм.Дай те някъв съвет или как да ги променя или други клавиши с които мога да се разхождам из кода ,като дебъгвам ?

Тагове:
0
Programming Basics
a.beshovishki avatar a.beshovishki 79 Точки

Натискаш бутон fn + F10. Трябва да работи така

0
pebodi avatar pebodi 29 Точки

При мен това се оправи чрез промяна в биос. Там се задава, дали да се ползва примерно Fn+F8 или само F8. Лаптопът ми е НР.

0
pebodi avatar pebodi 29 Точки

Ако е друг вид лаптопа директно отидете на сайта на производителя на лаптопа и изпишете като ключови думи :Switching Function key to standart ( или пък F1 F12 to standart )

0
dimitar90 avatar dimitar90 13 Точки

Работи!

tnx

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.