Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bobiniki avatar bobiniki 18 Точки

Лекция 3 оценка на домашно

Получих оценка на домашното ми от лекция 3, че домашното ми е на C# а не на C и че ми липсват файлове. След това реших да проверя това и си изтеглих домашното което съм качил и всичко си беше там. За това оцених проверката като некоректна. Може ли някой от екипа да провери дали няма накакъв бъг или просто човека който ми е проверил домашното не е объркал архивите.

Тагове:
3
Linux Курсове
VentsislavTsvetkov avatar VentsislavTsvetkov 3 Точки

И аз току що получих некоректен и неполезен за мен коментар! Много се учудих, защото коментарите са все едно е оценявано на някой друг домашното. Пишеше ми че няма .deb и Makefile. Специално изтеглих пак архива - всичко си е вътре. Трета задача ми я пише че я нямам, а съм си я качил. Пише че съм използвал time_t, а аз само с double боравих и всичко cast-вам. Предполагам системата праща оценените домашни на различни хора, и става едно.... весело.

 

1
vladiant avatar vladiant 41 Точки

И аз вече се присединих към този клуб.

0
dZf1aeA-rsmarinoff avatar dZf1aeA-rsmarinoff 49 Точки

Даде ми да оценявам домашно, което съм оценявал преди. Отказвам да пиша коментари, докато не излезе някаква информация, че всичко е наред.

0
VentsislavTsvetkov avatar VentsislavTsvetkov 3 Точки

Днес видях три оценки на домашните ми, и реших и аз до върна жеста, и да оценя няколко домашни. В началото работеше окей, направих коментари и оценки на домашни, от различни лекции, но след това отново почна да ми дава домашни, които вече съм оценил.

Прегледах видеото от първата лекция и там е споменато че 50% от оценката на домашното е базирано на базата на активноста при проверка на дошаните на други участници в курса. Но тъй като системата се бъгна след това, получихме 5 точки бонус. В крайна сметка активността ни при оценяване на домашните, ще се взима ли предид при оформянето на окончателната оценка (колкото и малко точки да са това) или не?

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.