Професионална програма
Loading...
svetlozar_kirkov avatar svetlozar_kirkov 11 Точки

Поправки за Java Fundamentals/Advanced C# на една дата?

Записах се за поправителните/повишителните по Advanced C# и Java Fundamentals и те излизат заедно на една дата (13-ти Март). Такъв ли е графика (не ми е проблем да са в един ден, просто се зачудих дали при мен не се е бъгнало нещо). laugh

Тагове:
0
Fundamentals Module 16/02/2016 19:35:01
Filkolev avatar Filkolev 4485 Точки
Best Answer

Имейл от 29.01:

"Датите на изпитите са:

·        28 февруари - Advanced C# / Java Fundamentals, от 9:00 до 15:00 часа (Трябва да решиш на кой от двата езика ще пишеш и да качваш решения само на него. Според избрания език ще зачетем изпита.);

·        7 март - Object-Oriented Programming, от 10:00 до 16:00 часа;

·        10 март - High-Quality Code, от 10:00 до 16:00 часа;

·        13 март - Advanced C# / Java Fundamentals, от 9:00 до 15:00 часа (Трябва да решиш на кой от двата езика ще пишеш  и да качваш решения само на него. Според избрания език ще зачетем изпита)."

Ако смяташ, че може да се справиш, не виждам проблем да ги вземеш и двата в един ден, но ми се струва по-разумно единият да го оставиш за 13-ти март :)

Едит: Всъщност като се замисля май намерението е да се дадат еднакви задачи, така че дори и да имаш желание няма как да вземеш и двата изпита в един ден...

3
16/02/2016 21:15:18
svetlozar_kirkov avatar svetlozar_kirkov 11 Точки

Благодаря за отговора, Фил :)

0
badbutcher avatar badbutcher 144 Точки

А ще има ли някаква разлика в трудността на изпита по c#/java на 28 февруари и 13 март?

Защото на 28 се води да е обикновен изпит за тези които в момонета учат c# а истинската поправка е на 13.

2
Filkolev avatar Filkolev 4485 Точки

Предполагам планът е изпитите да са със сходна трудност, но на практика няма как да се получи. Дори и един и същи човек да пише всички задачи винаги има разлика; още повече това е доста субективно.

0