Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Anjela_Aleksandrova avatar Anjela_Aleksandrova 71 Точки

Аз също съм онлайн и знам за задачите от изпита, че всяка е по 100 точки и при най-малко с 100 изкарани може да те приемат. За другите, по колко се дават, за домашни и т.н , наистина ще е добре някой да обясни.

0
Shirdor avatar Shirdor 131 Точки

да и аз го знам това но до колкото разбрах от откриването за нас е 100% от изпита + 10 от форума ама в моят случай като имам 50 точки във форума колко ще получа аз

 

0
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

Цитирам FAQ секцията от сайта относно изпита. Не се знае активността от форума какви реални бонуси ще донесе...

Оценка над Среден (3.00) се счита за достатъчна, за да бъде изпитът „взет“. Оценката се формира на база на приемния изпит за онлайн студенти, и на база на приемния изпит + предаване и оценка на домашни за присъствени студенти. Няма точно определен критерий, който да показва с точност колко точки на изпита отговарят на каква оценка за курса. Това се определя отделно за всеки един изпит на базата на средното ниво на всички явили се студенти. Традиционно една напълно решена задача е достатъчна за преминаване на изпита.

0
Anjela_Aleksandrova avatar Anjela_Aleksandrova 71 Точки

Е, надали ще бъде чак на 100% зависещо от изпита, имаме и форум, и домашни, все пак. :д

1
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

За хората в присъствената форма на обучение финалната оценка се влияе от междинния изпит + домашни + менторски срещи + финален изпит + форум. А тези, които са онлайн само финалния изпит мисля че играе роля, а форума дава до 10% бонус. Това беше като информация от слайдовете на първата лекция

0
Anjela_Aleksandrova avatar Anjela_Aleksandrova 71 Точки

Да, ясно. Разбрах го вече, благодаря за информацията! :)

0
akatise avatar akatise 4 Точки

100% е само от приемния изпит за студентите в онлине форма.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.