Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

antoniomartinov avatar antoniomartinov 0 Точки

Проблем при инсталирането на Visual Studio 2015

Здравейте,

Наскоро смених на Windows 8 и исках да си инсталирам Visual Studio 2015, защото работех с VS2015 преди това, но ми дава грешка при инсталирането: Team Explorer for Microsoft Visual Studio 2015 Fatal error during installation. Опитах да намеря решение в интернет, но нищо не помогна... Надявам се някой тука да има идея, защото опитах всичко, дори инсталирах VS 2013 и то без проблем, но за VS 2015 не мога да направя нищо. 

Тагове:
Viktor03 avatar Viktor03 -27 Точки

HI!

Makaр и пален аматьор се чувствам гот ако помогна......НО!!!!

HU!!!!!!!ТОВА НЕЩО "Fatal error" ми звучи като Windows-овa грешка от някакав сорт!И все пак разгледаи:

1.около инсталациата на Windowsa или самата програма(все пак не знам но може и да е бьг от програмата или стр. да е хакната)-затова опитай утре пак!Ако ли не.....

2.опитай инсталацията "Step by step"мн. внимателно като прочиташ всичко (за да разберем подробностите)

3.Др.страница за "Visual Studio"(разгледай имаш ли проблемни Driver-и)

4.НО НАЙ ВЕЧЕ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА СЕ ОБЪРНЕШ КЪМ СВОЯ MENTOUR

P.S.

KЪСМЕТ И ЩЕ СЕ РАДВАМ АКО КАЖЕШ КАДЕ Е БИЛА THE FATAL ERROR

-2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.