Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vancho avatar vancho 430 Точки

Проблем с judge и Problem 3 Byte Party от C# Basics December 2014 Lab

Здравейте,

имам проблем с резултата, който ми изкарва judge.softuni.bg на тази задача: Problem 3 Byte Party от C# Basics December 2014 Lab. Дава ми тайм лимит на всички тестове (само нулевия тест минава, защото има празен ред след "party over"). Разгледах тестовете (при всички няма празен ред след "party over")  и за това получавам грешни отговори (а всъщност са верни). Ако в тестовете добавя един празен ред накрая след "party over", всичко си работи. Гледах видеото към задачата (направих прочитането на входа по него, макар че не е от това) и пак същия проблем.

 

Ето и кода на задачата ми: https://github.com/vanncho/SoftUni-Entrance-Exam-Prepare/blob/master/096.Byte%20Party/ByteParty.cs

Благодаря предварително.

-1
Programming Basics
geiff avatar geiff 71 Точки

Аз като тестав твоя код в judge мидава 100. А на теб ти дава тайм лимит така ли?

1
vancho avatar vancho 430 Точки

Да!

А сега мина, странно! surprise

Благодаря!

-1
21/02/2016 17:10:39
geiff avatar geiff 71 Точки

Моля, за нищо :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.