Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Blu33u3dD3v1l avatar Blu33u3dD3v1l 1 Точки

Въпрос относно ментора

Здравеите! Понеже имах неотложна работа и тръгнах веднага след лекцията не можах да взема координатите на ментора та въпросът ми е дали вече има създадена група в скаип или феис от нашия поток ? И в двата случая ще съм благодарен ако ми предоставите инфо за ментора скаип,феис каквото и да е. ( Code Ground Lab 20.2.2016)

Тагове:
0
Programming Basics
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Ако имаш в предвид вечерната лекция, от 18:00 часа, пиши ми на slavpetroff@gmail.com. Напиши ми, че си от този курс, заедно с име и фамилия, за да мога и аз да свърша каквото трябва :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.