Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GracielaHarizanova avatar GracielaHarizanova 0 Точки

Проблемно стартиране на Visual Studio

Здравейте! След неколкократно преинсталиране на VS 2015, добавяне на липсващи компоненти, които програмата изискваше и т.н., все още не мога да се справя със следния проблем, за който ще прикача и снимков материал - всичко с инсталацията е наред, но след като стартирам програмата и искам да започна нов проект /New Project/, за да пиша код, ми изписва следното:

 

 

Търсих отговор на проблема ми, прочетох и другите теми във форума, но отговор точно на моя проблем не намерих. Благодаря предварително на всички, които ще се включат по темата.

a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

А какво пише в този - ActivityLog.xml? Качи го някъде да видим какво пише?

0
pebodi avatar pebodi 29 Точки

За да не отварям нова тема, ще пусна тук и моят проблем. При мен инсталацията мина нормално, преди 20-на дни, днес майкрософт ме уведомява, че трайъл лицензът ми се изчерпва, бил 30 дни, да взема мерки. Уж комюнити бил безплатен.

http://prikachi.com/images.php?images/425/8651425P.jpg

 

0
23/02/2016 10:42:58
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Ако нямаш майкрософтски акаунт си направи такъв и се логни във VS - горе вдясно бутона Sign in. Безплатна си е къмюнити версията, просто изисква регистрация и логване. Това е :)

1
23/02/2016 11:19:08
pebodi avatar pebodi 29 Точки

Благодаря! 

VS сега не реве :). Имам инсталиран VS 2013 professional, той обаче нещо се повреди в частта на конзолните приложения и затова инсталирах 2015. Мислех, че това е проблемът, хваща по-ниската версия и затова иска вероятно плащане.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.