Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

sevdalin avatar sevdalin 38 Точки

C# Advanced Facebook / Skype etc. група?

Здравейте, искам да попитам дали има някаква група за C# Advanced, както има за "Основи на програмирането" примерно.

Тъй като моят поток, все още не е стигнал до този материал, а аз вървя напред и искам да се присъединя към такава/ива група/и за да споделям опит с други участници и да си помагаме, тъй като често ми изникват доста въпроси.

Със сигурност трябва да има поне 1 такава група, ще чакам някой да сподели :)

Тагове:
1
C# Advanced 23/02/2016 13:21:46
sevdalin avatar sevdalin 38 Точки

Viktor03 не съм сигурен, какво точно имаш предвид с написаното от теб, но не мисля, че е отговор по въпросът ми.

alex1966 това което имам предвид, не е дали има група която се събира и решава задачи! А дали има просто група във Facebook или Skype, където може всеки да задава въпроси и да помага на останалите... 

Мисля, че го обесних достатъчно добре, наистина ли не се разбира?

0
radoslav_d avatar radoslav_d 12 Точки

Използвай форума и Advanced C# категорията.

0
sevdalin avatar sevdalin 38 Точки

Използвам ги... но не искам да спамя постоянно с въпроси. Защото понякога имаш наистина елементарни въпроси за който отговор не можеш да се сетиш и едно постване във ФБ група е по-удачно и по-бързо.

Примерно сега, които започнахме имаме група:programming-basics-january-2016 във ФБ.

Подобна група би трябвало да има и хората, които са на ООП вече да речем или c#Advanced...

0
radoslav_d avatar radoslav_d 12 Точки

От създаването на групите във Фейса на бейсика се намерихме няколко човека и разцъкваме до сега и по скайп, събираме се да решаваме задачи и т.н.

Не е лошо да се използва форума, защото гуротата като RoYaL бдят в него и асистват, което няма как да се случи в групата ни от бейсикс във фейса.

0
23/02/2016 15:04:35
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Защо му обяснявате на човека кое е по-добро и кое не. Той пита ясно и точно : "има ли група или не". Ако знаете за такава група и искате да помогнете, напишете му, ако не просто не коментирайте ...

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.